Zapraszamy do Centrum Konferencyjnego NIMBUS!

Centrum Konferencyjne NIMBUS to nowoczesny obiekt konferencyjny o łącznej powierzchni 445 m2. Położony jest w dynamicznie rozwijającym się kompleksie biurowców Equator Office w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 98 w bardzo bliskim sąsiedztwie Placu Zawiszy.

W CK Nimbus znajduje się siedem w pełni wyposażonych sal konferencyjnych oraz foyer z miejscem na serwis kawowy i lunch. Powierzchnia kompleksu konferencyjnego została zaprojektowana wielofunkcyjnie, z wykorzystaniem nowoczesnych, przesuwnych ścian działowych, dających możliwość dowolnego łączenia czterech sąsiadujących ze sobą sal. Podczas organizacji większych wydarzeń, przy których brakuje przestrzeni gastronomicznej, istnieje możliwość powiększenia foyer o dodatkową powierzchnię sali CUMULUS.

CK NIMBUS to interesująca alternatywa dla konferencji organizowanych w wysokiej klasy warszawskich hotelach. Miejsce zostało zaprojektowane przez ludzi, posiadających wieloletnie doświadczenie nabyte przy organizacji setek wydarzeń o charakterze konferencyjno-szkoleniowym w różnych obiektach hotelowych i konferencyjnych na terenie całej Polski. Jako organizatorzy doskonale znamy wymagania i oczekiwania Klientów wobec obiektu, jak również wymagania wobec samej organizacji wydarzenia.

Wynajmując jedną z naszych sal, masz pewność, że Twoje wydarzenie będzie udane!

Rezerwacje przyjmujemy na terminy od 11 stycznia 2016
Rezerwacje na styczeń i luty objęte są 20% rabatem na wszystkie sale konferencyjne, a dla pierwszych 10 rezerwacji rabat wynosi 30%

Comments are closed.