WIOSENNE PAKIETY PROMOCYJNE OD 99 ZŁOTYCH!

WIOSENNE PAKIETY KONFERENCYJNE OD 99 PLN!

 

Wiosenny sezon konferencji, szkoleń, spotkań sprzedażowych i innych wydarzeń zaczyna wkraczać w swoją intensywna fazę. Zastanawiałeś się gdzie możesz zorganizować spotkanie dla klientów lub pracowników? Zaskocz ich spotkaniem w nowym miejscu w Warszawie wyposażonym w nowoczesne rozwiązania multimedialne oraz zagwarantuj wysokiej jakości obsługę. Już teraz w pakiecie od 99 pln za uczestnika!

 

Chcesz, aby Twoi goście poczuli wiosnę również w centrum stolicy? Wybierz Centrum Konferencyjne NIMBUS położone zaledwie 5 minut jazdy od centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 98. CK NIMBUS to idealne miejsce na organizację kameralnych spotkań, jak i dużych konferencji nawet do 210 osób. Już teraz aż do końca kwietnia obowiązują specjalne pakiety promocyjne od 99 pln za osobę. Cena zawiera dostęp do pełnego wyposażenia sali: projektor full HD, nagłośnienie, mikrofony, klimatyzacja, Wi-Fi, LAN, monitory informacyjne przed salą oraz filpchart lub mównicę (na życzenie). Nie zapomnieliśmy też o cateringu: przerwie kawowej oraz lunchu w zależności od wybranej opcji.

 

Jakie korzyści daje rozwiązanie pakietowe?

– STAŁA CENA – stała cena za każdego uczestnika spotkania przy minimalnej liczbie uczestników- 15 osób

– ELASTYCZNOŚĆ – Ty decydujesz dla ilu uczestników chcesz zorganizować spotkanie i ile to będzie kosztowało, a także możesz indywidualnie wynegocjować atrakcyjne warunki płatności

– KOMPLEKSOWOŚĆ – wszystko co potrzebne dla stworzenia udanego spotkania i żadnych ukrytych kosztów. Cena zawiera: dostęp do sali w ustawieniu teatralnym, przerwę kawową z pyszną aromatyczną kawą oraz lunch w formie bufetu.

– NOWOCZESNOŚĆ – nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania jak system Digital Signage czy iPad do sterowania parametrami sali, ale i wysokiej jakości projektory full HD z nowymi lampami pozwolą na przeprowadzanie każdej nawet najbardziej skomplikowanej prezentacji, a to wszystko w cenie pakietu.

 

Wszystkie nasze sale wyposażone są w innowacyjny system klimatyzacji, który na bieżąco monitoruje temperaturę, wilgotność oraz zawartość dwutlenku węgla w powietrzu i na podstawie aktualnych danych zapewnia komfortowe warunki pracy. System sterowania urządzeniami audiowizualnymi oraz oświetleniem skupia się w jednym urządzeniu dostępnym dla organizatora – iPadAir2.

 

Wyprzedź innych! Już dzisiaj skontaktuj się z nami i sprawdź czy termin, który Cię interesuje jest dostępny!

 

SUPER PAKIET za 99 PLN!

Pakiet zawiera następujące składowe:

Sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem

Wiosenna przerwa kawowa jednorazowa (aromatyczna kawa z ekspresu, selekcja herbat, woda, soki 100%, świeże oraz kruche ciastka, kosz owoców, dodatki)

Lunch w formie bufetu

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pełnym zakresie usług!

 

Pakiet obowiązuje dla grup od 15 osób w ustawieniu teatralnym. Zawiera udział jednej osoby do 8 godzin w trakcie jednego dnia.

 

 

PREMIUM PAKIET za 109 PLN!

Pakiet zawiera następujące składowe:

Sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem

Wiosenna przerwa kawowa całodzienna (aromatyczna kawa z ekspresu, selekcja herbat, woda, soki 100%, świeże oraz kruche ciastka, kosz owoców, dodatki)

Lunch w formie bufetu

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pełnym zakresie usług!

 

Pakiet obowiązuje dla grup od 15 osób w ustawieniu teatralnym. Zawiera udział jednej osoby do 8 godzin w trakcie jednego dnia.

 

Podane ceny są cenami netto.

 

Comments are closed.